FIBER OPTIC МРЕЖОВИ КОМУТАТОРИ Wi-Tek


WI-SG310F

Цена: 240 лв

10-портов мрежов комутатор; 8 х 10/100/1000Mbps SFP оптични порта + 2 x 10/100/1000Mbps Uplink порта; 20Gbps switching capacity; auto MDI/MDIX; стандарти: 100BASE-TX/1000Base-T, 1000BASE-X: MMF, SMF1000Base-L X:62.5μm/50μm; MM (2m~550m) или 10μm SMF (2m~5000m); 220Vac; размери 225х105х32 мм


WI-SG324F

Цена: 703 лв

24-портов мрежов комутатор; 16 х 10/100/1000Mbps SFP оптични порта + 8 x 10/100/1000Mbps Uplink порта; 48Gbps switching capacity; auto MDI/MDIX; стандарти: 100BASE-TX/1000Base-T, 1000BASE-X: MMF, SMF1000Base-L X:62.5μm/50μm; MM (2m~550m) или 10μm SMF (2m~5000m); 220Vac; размери 440х205х45 мм