ПРЕНОС НА ВИДЕО И ДАННИ ПО ОПТИЧЕН КАБЕЛ - SINGLEMODE (опция MULTIMODE)


HD-AHD-1V1D-T/RF

Цена: 183 лв.

Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен
кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери);
дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485 канал за
данни; LED индикация; конектори: 1 х SC/1 х BNC; 5 Vdc/6W; работен обхват -
15°C~65°C; включени адаптори в комплекта


HD-AHD-4V1D-T/RF

Цена: 405 лв.

Комплект приемник и предавател за пренос на 4 видеосигнала по
оптичен кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS
камери); дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485
канал за данни; LED индикация; конектори: 1хSC/4хBNC; 5 Vdc/6W; работен
обхват -15°C~65°C; включени адаптори в комплекта


HD-AHD-8V1D-T/RF

Цена: 546 лв.

Комплект приемник и предавател за пренос на 8 видеосигнала по
оптичен кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS
камери); дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485
канал за данни; LED индикация; конектори: 1хSC/8хBNC; 5 Vdc/6W; работен
обхват -15°C~65°C; включени адаптори в комплекта